Neatkarīgās kvalitātes kontroles

 

Manage Risk More Effectively

with Independent Quality Controls

Download Brochure ▸

  >>  

 

Independent Quality Controls

 

Download Bio-Rad Quality Control Products Catalog ▸

Pareizo produktu esamība, kad tie jums nepieciešami, ir ļoti svarīga lai laboratorija darbotos nevainojami un tiktu uzturēta jūsu kvalitātes sistēma. Runājot par kvalitātes kontroli, DIAMET piedāvā visaptverošu neatkarīgu kvalitātes kontroles portfeli, kas:

  1. Atbilst ISO 15189:2012 standarta p. 5.6.6. Kvalitātes Kontroles materiāla, kā arī citu likumdošanas vadlīniju prasībām. Lielākā daļa neatkarīgo kontroles materiālu sastāv no cilvēka bāzes matricas, kas nodrošina produktu, kas cieši atdarina pacienta paraugu.
  2. Palīdz nodrošināt jūsu pacienta rezultātu ticamību. Bio-Rad kontroles piedāvā ilgtermiņa reaģentu veiktspējas uzraudzību, kas ļauj noteikt nobīdes, kuras var rasties ar jaunu reaģentu un kalibratoru partiju. Lielākai daļai kvalitātes kontrolēm ir ilgs glabāšanas laiks, kas ļauj vienu un to pašu kontroles partiju izmantot vairākās reaģentu partijās.
  3. Novērtē jūsu laboratorijas testa metodes veiktspēju, nodrošinot objektīvu un neatkarīgu mērīšanas un kalibrēšanas procedūru rezultātus. Arvien vairāk laboratorijas uzticas tieši Bio-Rad neatkarīgajiem kvalitātes kontroles produktiem nekā jebkuram citam ražotājam. Neatkarīgas kvalitātes kontroles palīdz jums iegūt lielāku pārliecību par rezultātiem, jo tos ražo neatkarīgi no instrumenta, reaģentiem un kalibratoriem.
  4. Samazina medicīniski svarīgas kļūdas rašanās risku. Neatkarīgas kvalitātes kontroles dod lielāku pārliecību par rezultātiem, jo tiem nav tādas pašas novirzes kā instrumentam ražotāja kontrolēm, kuras, iespējams, var nenoteikt kalibrēšanas vai testēšanas kļūdas, kļūdas saistītas ar bojātu iekārtu vai pēc iekārtu apkopes.
  5. Un beidzot, bet ne beidzamais – Augstikvalitatīvas tehnoloģijas “sardze” par jūsu FINANSĒM!

Category Products

 

Molecular Quality Controls

 

Immunoassay Controls

 

Therapeutic Drug Monitoring Controls

 

Serum Chemistry Controls

 

Urine Chemistry Controls

 

Urinalysis Controls

 

Cardiac Assessment Controls

 

Immunology/Protein Quality Controls

 

Diabetes/Hemoglobin Controls

 

Coagulation Controls

 

Hematology Controls

 

Blood Gas Controls

 

Drugs-of-Abuse Controls

 

Specialty Controls

 

Infectious Disease Controls