Partneri


Iekārtas un reaģenti klīniskajai diagnostikai, pētniecībai, pārtikas/dzīvnieku/vides paraugu testēšanai, paraugu sadalīšanai; materiāli teorētiskai un praktiskai apmācībai dabas zinātnēs.
www.biorad.com    Innovative Diagnostics ir Franču kompānija, kas specializējas augsti tehnoloģisko produktu ražošanā un laboratorijas diagnostisko testu jomā.
innovative-diagnostics.com


 http://drg-international.com/
http://en.vircell.com/


    LifeSpan BioSciences – pasaules līderis monoklonālo un poliklonālo antivielu industrijā.

www.lsbio.com
IHC-plus page           Katalogs PDF    US Biological piedāvā >150 000 dažādu produktu pētniecībai un diagnostikai: antivielas, ķimikālijas, mikrobioloģiskās barotnes, augšanas faktorus u.c.

 


www.usbio.net    BIOREBA AG ir pirmā kompānija pasaulē, kura izstrādāja un piedāvāja tirgū ELISA reaģentus augu vīrusu diagnostikai (1980.gadā).
Tā ir neatkarīga kompānija, kas sākotnēji tika izveidota ciešā sadarbībā ar pētījumu centru Agroscope Changins-Wädenswil ACW Nyon, Šveicē. Līdz mūsdienām, vairāk kā 30 gadu laikā, BIOREBA ir nodibinājusi sadarbību arī ar vairākiem citiem pētījumu institūtiem un universitātēm dažādās valstīs, stabili augusi, ieguvusi starptautisku atzinību par augstu kvalitāti (ISO 9001 sertifikāts) un piedāvā savus produktus visa pasaulē.
www.bioreba.com